Başlangıç Steroid Kür Paketi

Ürünlerimiz %100 garanti sonuç veren bilgili, tecrübeli hocalarımız tarafından özenilerek sizlerin huzuruna sunulmakta.

1 Sene boyunca devamlı spor yapmış kişilerin bu kürü kullanmasını gerçekten tavsiye ediyoruz, bu başlangıç steroid kürü ile motivasyon, güç artışı, saf kas hacim ve kütlesi gibi pek çok özelliğe kavuşabilirsiniz.

Bolderon 2 Kutu

Testosterone Enanthate 2 Kutu

Başlangıç Kür Paketlerimiz

İşte muhteşem başlangıç steroid kürlerimiz bunlardır Paket fiyatlarımız 600 TL idir.

Bolderon’un vücuttaki etkileri protein üzerinedir bilindiği üzere insan vücudunda 4 farklı protein bulunmakta, bu sebeple doğal protein sentezlerini arttırır. Güç kazanmanızı sağlar.

Testosteron Enanthate ise ; daha çok adından anlaşılabileceği üzere erkeklik hormonudur, kas gelişimini destekler, güç artışı sağlar ve cinsel gücü muazzam derecede arttırmaktadır.

Başlangıç kürü paketimizde alacağınız maximum kilo ortalama 6 ila 13 kilo arasıdır. ” Bunu söylüyoruz çünkü bir çok sporcu tarafından test edilmiştir..”

WhatsApp desteğimiz ile bizlere ulaşabilir kilo, boy, hacim gibi bilgilerinizi bizlere ulaştırarak sizlere en uygun steroid kürlerini oluşturabiliriz.

Her kişiye aynı steroid kürleri verilmez, her insanın vücut yapısı farklıdır kimisi çok hareket eder kimisi hiç etmez bu sebeple özenilerek sizlere hazırlamak için uğraşıyoruz..