Anabolik Steroidler

Anabolik Steroidlerin Etkileri

Hormon dengesini yükselterek testosteron seviyesini en üst düzeye yükselterek Cinsel gücünüzü arttırarak hormonlarınız yükselir. kas dokularınızı hızlı ve büyük ölçüde geliştirir. Testosteron eksikliği çeken kişilerinde bu sorununu ortadan kaldırıyor.

Yaş ilerledikçe testosteron seviyesi düşer bu nedenle vücutta ki kas dokuları yavaşlar cinsel performans düşer güçsüzlük başlar işte bu sorunlar gibi pek çok çeşit sorunu ortadan testosteron seviyesini yükselten ürünler sayesinde kaldırabiliyor. Tabi ki öncelikle ” Doktor & Antrenör “ onayı şart olmalıdır..

Cinsel gücünüzü arttırarak hormonlarınız yükselir. kas dokularınızı hızlı ve büyük ölçüde geliştirir

Anabolik Steroid Zararları Nedir ?

Sporcular üzerinde bıraktığı en büyük anabolik steroid zararları olarak öncelikle kalp kaslarını çok çalıştırması ve bu sebeple ” Kalp Krizi Riski “ Oluşturmakta, bu yüzden çok dikkatli ve gerekli denetimler ve bilinçli şekilde kullanılması şarttır.

Bunun dışında ikinci olarak vücutta bıraktığı sağlık sorunlarından bir tanesi de karaciğer yetmezliğine sebep olmasıdır. Nasıl Yani ? diyecek olursanız spor esnasında karaciğere biraz fazla yük bindirdiği için organ yetmezliği riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu yüzden SteroidHizmeti.com olarak sizleri daima ne kullandığınızı en açık şekilde sizleri bilgilendirmek bizim daima görevimizdir..

Vücut geliştirmecilerinin karşı karşıya kaldığı risklerden diğerleri ise cinsel isteksizlik, saç dökülmesi ( Kellik ) Testislerde büyümelere, Bilek & Ayaklarda şişmeler, ödem uluşumu gibi çeşitli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz bu gibi durumları yaşadığınızı hissettiğiniz an ” ACİLEN DOKTORAN GÖRÜNMENİZ GEREKMEKTEDİR. “

Fakat çok önemli sağlık sorunlarınız ve DOZ aşımına dikkat ederseniz herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Eğer en kaliteli 10 steroid markalarını ve ürünlerini merak ediyorsanız yine sitemizden öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*